Góra Grosza’”
Od wielu lat przyłączamy się do akcji ,,Góra Grosza” , zbieramy fundusze na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Udaje nam się ponownie pomóc wielu podopiecznym Towarzystwa Nasz Dom na terenie całej Polski.

,,Zbiórka karmy na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu‘’
Co roku uczestniczymy w zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska zwierząt w Poznaniu. Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt i dbamy o zwierzęta.

Zbiórka Orzechów dla niedźwiedzi z ZOO w Poznaniu’’
W poniedziałek, 1 października 2021w naszym przedszkolu , roku ruszyła wielka zbiórka orzechów dla poznańskiego ZOO. Uzbierana orzechy są pokarmem niedźwiedzi.. Zapotrzebowanie jest niemałe, bo jak policzono potrzeba mnóstwa przysmaków.

Akcja humanitarna ,,Opatrunek na ratunek’’ dla fundacji ,,REDEMPTORIS MISSIO’’
Zorganizowaliśmy zbiórkę dla  przychodni i szpitali misyjnych. Niestety tam, często brakuje nawet podstawowych opatrunków. Wspólne możemy to zmienić. Zbieraliśmy gazy, kompresy , plastry , rękawice jednorazowe i chirurgiczne .

Zbieramy plastikowe nakrętki dla Stefanii
Stefania to dziewczynka, która miała niewydolność oddechową i zastosowano wspomaganie oddechu. Ma tez wrodzoną wadę serca. Dziewczynka dzięki rehabilitacji już siedzi i zaczęła samodzielnie chodzić . Potrzebuje dalszej rehabilitacji ruchowej , leków i sprzętu rehabilitacyjnego.

Serdecznie dziękujemy dzieciom , rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w akcjach.